M.Šiška prieš M.Kuklį | fkt.lt

M.Šiška prieš M.Kuklį | fkt.lt

Praėjusiais metais sezono viduryje į Lietuvą iš Donecko „Šachtar“ klubo atvykęs ukrainietis Michailo Šiška labai greitai pritapo prie „Trakų“ ekipos, o naujuosius draugus vos po poros savaičių kartu vadino savais.

Draugišku charakteriu išsiskiriantis futbolininkas įprastai padrąsina komandos draugus, jiems pataria bei nuoširdžiai džiaugiasi, kai pastariesiems sekasi.

„Per atostogas gerai pailsėjau, tad į Lietuvą grįžau su didžiuliu malonumu. Daugeliui futbolininkų paruošiamasis laikotarpis ne itin patinka, tačiau aš nematau problemų. Kai darbas vyksta reikalingu lygiu, aš paprasčiausiai mėgaujuosi“, – oficialiai „Trakų“ svetainei kalbėjo M.Šiška.

Miša, ar būnant Lietuvoje dažnai aplanko mintys apie tėvynę?

Naujienas skaitau kiekvieną dieną, tad normalu, kad dažnai apie ją ir galvoju. Tačiau noriu pažymėti, kad gyvendamas Vilniuje aš jaučiuosi lygiai taip pat, kaip paskutinius metus – gyvendamas Kijeve.

Nors tuomet žaidžiau Donecko „Šakhtar“ klube, tačiau prasidėjus karui, komanda persikėlė į sostinę. O ten absoliučiai nesijaučia, kad šalyje vyksta tokie baisūs dalykai. Nežinau, kada tai baigsis, bet duok Dieve, kad tai būtų kuo greičiau. Labai liūdna ir baisu, kad žūsta tiek daug žmonių.

Grįžtam į Lietuvą, jei rytoj startuotų čempionatas, ar „Trakai“ būtų pasiruošę pirmoms rungtynėms?

Jei atvirai, tai ne. Procesas vyksta, tačiau pilnam pasiruošimui dar trūksta laiko. Kol kas sužaidėme ketverias rungtynes, kuriose iškovojome tik vieną pergalę. Tai rodo, kad dar turime dirbti ir dirbti. Mes norime būti geresni nei pernai, tačiau kol kas apie tai kol kas kalbėti anksti.

Ką įvardintum „Trakų“ didžiausiu koziriu?

Vienareikšmiškai – tai kolektyvas.

Daug spekuliacijų šiemet sulaukia naujojo trenerio bandoma taktika su trimis gynėjais. Ką tu pats apie tai manai?

Natūralu, kad naujas treneris nori naujovių, bet apie tai dar anksti kalbėti. Žaisti pagal tokią taktiką mes kol kas dar tik mokomės. Aišku, sunkiai gaunasi, bet mokomės (šypsosi).

Šį šeštadienį „Trakai“ kontrolines rungtynes Latvijos sostinėje žais su Rygos FC  klubu, o kitą penktadienį – Vilniaus „Sportimos“ manieže – su Rygos „Metta“.