Vilma Venslovaitienė ir Mindaugas Nikoličius | fkzalgiris.lt nuotr.

Vilma Venslovaitienė ir Mindaugas Nikoličius | fkzalgiris.lt nuotr.

Dar gruodžio mėnesį pasklidusios kalbos, neva Vilniaus "Žalgirio" atstovai yra pasiruošę įsigyti Kroatijos antrosios lygos klubą HNK "Šibenik", Lietuvos futbole sukėlė nemažą susidomėjimą.

Nepaisant to, kol kas oficialių žinių iš "Žalgirio" atstovų pusės nebuvo. Priešingai - Vilma Venslovaitienė šiuos gandus iš karto paneigė ir teigė, kad Kroatijoje viešėjo visai kitais tikslais.

Deja, tačiau kalbos apie tokią galimybę netyla ir toliau, o Kroatijos žiniasklaidoje lietuviai ir toliau įvardijami kaip pagrindiniai kandidatai.

Tiesa, naujasis "Šibenik" klubo vadovas vėl pasėjo abejonių.

"Manau, kad padedami vietinių gyventojų, įmonių ir miesto valdžios galime būti stabilus antros lygos klubas. Tačiau jei norime žaisti aukštesniu lygiu, mums reikia partnerių. Rimtų partnerių",- pasakojo "Šibenik" klubo vadovu neseniai tapęs Novica Ljubičičius.

"Ar tai bus lietuviai? Tai yra gan rizikinga. Mum reikia kažko, kas galėtų garantuoti, kad neatsiras papildomų skolų ir kas garantuos, kad žaisime aukščiausiame lygyje. Čia turime būti labai atsargūs",- apie jau kurį laiką įvardijamą Vilniaus "Žalgirio" klubo atstovų susidomėjimą teigė kroatas.

Tarp minimų konkurentų lietuviams buvo minimi ir italai, tačiau pasak N.Ljubičičiaus, iš jų oficialaus pasiūlymo dar nesulaukė.

info@futbolas.lt

Naujienų portalo futbolas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.