Futbolo kamuolys | Scanpix nuotr.

Futbolo kamuolys | Scanpix nuotr.

 Praėjusią savaitę Marijampolėje vykusios „Winter Cup“ rungtynės tarp Marijampolės „Sūduvos“ ir „Babite“ komandų - po padidinamuoju stiklu.

Latvijos naujienų portalas „Diena.lv“ skelbia, kad Latvijos futbolo federacija pradėjo vidaus tyrimą, nes įtariama, kad šiose rungtynėse galėjo būti tyčinis rezultato klastojimas.

„Babite“ ekipa 1:3 (0:2) pralaimėjo varžovams iš Lietuvos, o „Sūduvos“ įvarčiai buvo įmušti po kvailų latvių klaidų. Pirmasis įvartis krito pirmojo kėlinio pabaigoje ir sukėlė abejonių dėl gynėjų bei vartininkų klaidų, o antrasis buvo įmuštas paskyrus baudinį.

Pirmasis įtarimą sukėlęs „Sūduvos“ įvartis:

Antrasis įtarimą sukėlęs „Sūduvos“ įvartis:

Socialiniuose tinkluose iškarto po mačo buvo pranešta, kad šiose rungtynėse vyko didelis koeficientų svyravimas.

Pradėjus tyrimą buvo nuspręsta, kad kitos „Babite“ klubo rungtynes „Winter Cup“ turnyre su Utenos „Uteniu“ bus atšauktos.

„Kol tyrimas nėra baigtas, mes nusprendėme atšaukti kitas „Babite“ klubo rungtynes“, - sakė Latvijos futbolo lygos direktorius Oliveris Šleglas.

Pasak O.Šleglo, tyrimas turėtų būti baigtas iki šios savaitės pabaigos. Daugiau informacijos bus paskelbta iš karto, kai tik paaiškės daugiau detalių.

„Diena.lv“ skelbia, kad sutartos varžybos yra didelė Latvijos futbolo problema. Sausio viduryje dėl suklastotos varžybų baigties buvo iškeltos dvi baudžiamosios bylos, o viena iš jų buvo Daugpilio „Dinaburg“ prezidentui Olegui Gavrilovui.

Siekiant kovoti su suklastotais rezultatais sporte, Latvijos teisės aktuose buvo pakeista atsakomybė už šiuos pažeidimus.

Priešsezoniniame „Winter Cup“ turnyre rungtyniauja aštuonios Latvijos „Premier“ lygos komandos bei trys ekipos iš LIetuvos ir Estijos.

info@futbolas.lt

Naujienų portalo futbolas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

taigi
2017-02-15 14:39:51
manau neatsitiktinai šitame turnyre yra ir Šilas
Atsakyti
bronius
2017-02-14 11:58:54
Beje, abu video vienodi - įdėjote pirmą įvartį.
Atsakyti
bronius
2017-02-14 11:57:25
„Babite“ ekipa 1:3 (0:2) pralaimėjo varžovams iš Lietuvos, o „Sūduvos“ įvarčiai buvo įmušti po kvailų lenkų klaidų.

- Lenkų?????
Atsakyti