Lukas Spalvis | Organizatorių nuotr.

Lukas Spalvis | Organizatorių nuotr.

Vasario 2 dieną buvo oficialiai pranešta apie tai, kad Lisabonos „Sporting“ klubas iki 2017 metų gruodžio mėnesio skolina puolėją Luką Spalvį Norvegijos čempionui Trondheimo „Rosenborg“ klubui.

Tačiau praėjus jau dvejoms savaitėms „Rosenborg“ oficialiai L.Spalvio nepristatė ir šio perėjimo neužbaigė.

Praėjusią vasarą rimtą kryžminių kelio raiščių traumą patyręs lietuvis šį sezoną dar nežaidė. Dėl savo sveikatos būklės L.Spalvis vos kelias dienas praleido Lisabonos „Belenenses“ ekipoje, kuri greitai suprato, kad puolėjas jiems dar kurį laiką negalės padėti ir nutraukė jo nuomos sutartį.

Visgi surizikuoti sutiko „Rosenborg“ klubas, kuriam naujasis sezonas prasidės tik balandžio mėnesį. Tačiau į Norvegiją atvykęs L.Spalvis taip pat sukėlė nerimą „Rosenborg“ ekipai, kuri jau kelias savaites atidžiai tiria lietuvį ir neskuba užbaigti šio nuomos perėjimo.

Norvegijoje jau buvo pasklidę gandai, kad puolėjo iš Lietuvos būklė yra tikrai prasta ir jam apie greitą grįžimą į aikštę galima tik svajoti.

Visgi klubo atstovas ir buvęs „Liverpool“ gynėjas Stigas Inge Bjornebye vietinei spaudai atskleidė, jog „Rosenborg“ yra tikri, kad L.Spalvis pilnai pasveiks, bet tam dar reikia laiko. Nepaisant to, „Rosenborg“ yra pasirengę laukti, bet perėjimas nėra oficialiai įvykdytas, nes „Rosenborg“ nori sumažinti L.Spalvio nuomos kainą arba gauti pinigų iš „Sporting“, o to priežastis – dar reikalingas gydymas.

„Mes tikrai esame rimtai susidomėję Luku ir norime, kad jis čia liktų. Tada mes galėsime valdyti situaciją, o Spalvis turės pakankamai laiko pažinti komandą. Mes neabejojame, kad Lukas bus išgydytas, bet tam reikės aukščiausios kokybės priežiūros ir specialistų. Šio perėjimo dar neužbaigėme, bet ir neturime to padaryti per dieną. Dar turime laiko ir skubėti nėra kur“, – sakė S.I.Bjornebye.

„Rosenborg“ išsiaiškino, kad L.Spalvio reabilitacija, kuri buvo pradėta dar liepos mėnesį, užsitęs ir tikrai nėra baigta, kaip anksčiau teigė „Sporting“.

L.Spalviui reabilitacijos procedūros gali būti atliekamos dar ir šio sezono metu, todėl „Rosenborg“ nori, kad „Sporting“ padengtų gydymo išlaidas ir tik tada „Rosenborg“ užbaigtų laikiną lietuvio įsigijimą.

„Žinoma, kad „Sporting“ turi sumokėti gydymo sąskaitas. Ir aš esu tikras, kad mes pasieksime susitarimą“, – viltingai užbaigė S.I.Bjornebye.

Taigi, šansų, kad L.Spalvis liks „Rosenborg“ klube tikrai padidėjo, bet kada lietuvis galės išbėgti į aikštę, išlieka didžiulė paslaptis. 

Aurimas Adomaitis
Auksas
2017-02-16 22:16:34
Viskas bus gerai. Lukai už tave
Atsakyti