Kauno “Vytis“ Facebook nuotr.

Lietuvos Futsal A lygos pirmenybių 15-ojo turo rungtynėse Kauno Sporto Halėje susitiko Kauno "Vytis" ir Panevėžio "Baltija". Emocijų kupinose rungtynėse labai svarbią pergalę iškovojo "Vyčio" ekipa, kuri tapo vienvalde čempionato lydere ir priartėjo prie čempionų titulo. Rungtynės baigėsi kauniečių pergale rezultatu 3:1.

Jau pačioje rungtynių pradžioje įspūdingą įvartį "Vyčio" komandai įmušė brazilas Guesinho, kuris vėliau pridėjo ir dar vieną įvartį. Po šių rungtynių šio brazilo sąskaitoje jau 18 tikslių smūgių. Dar vieną įvartį Kauno komandai pridėjo Deividas Stradalovas.

Iki Futsal A lygos pirmenybių pabaigos lieka trys turai, o vieneriomis rungtynėmis mažiau už artimiausius konkurentus sužaidęs Kauno "Vytis" turi dviejų taškų pranašumą. Antroje vietoje titulą ginanti "Baltija, trečioje - Vilniaus "Bekentas".

Beje, verta paminėti, kad Futsal A lygos lyderių dvikova į Kauno Sporto halę pritraukė apie 1000 žiūrovų.

Kucka
2017-03-14 17:45:19
Kita sezona gales Baltija imti revanca :)
Atsakyti
Airidas
2017-03-13 21:33:52
Varžybos buvo tikrai aukšo lygio, tik kad gaila kad Baltijos žaidėjai labai lėti nepagavo brazilų, tai kaip galva negali lošt tai loši jėga. Tai ir trankė brazilus. O teisėjavimas labai žemo lygio nes leido žaisti labai grubiai, o kada kaimo mulai lošia jega tai ir daužosi. O kitas dalykas antras kėlinys buvo geresnis nes Brazilai įrodė antrame kėlinyje kad yra visa galva geresni. Ir žaidžia protingą ir aukšto lygio FUTBOLĄ, o ne bando jėga laimėti.Ir dar vienas dalykas :) ATE BALTIJA. Džiaugemės kad laimi stipresni ir žaidžiantys futbolą.
Atsakyti
Madrid
2017-03-13 05:27:33
Kokie aktoriai kloune juos visa mačą daužė smauge stumdė turėjo minimum pora raudonų kortelių but kaimiečiams!
Atsakyti
Žiūrovas
2017-03-12 23:50:41
Sasysku komandele tas vytis,tiksliau vycio brazilai,aktoriai tai neblogi. Antras kelinys i viena puse buvo, pagal zaidima nenusipelne baltija pralaimejimo.
Atsakyti
teisėjai
2017-03-12 17:36:09
smagiai dirbo, atrodo kad tyčia norėjo, jog kokiam brazilui kojas sulaužytų....
Atsakyti
Teisejau tu!!!
2017-03-12 18:47:08
Nebekliedek idijote! normaliai visi zaide. Dar seip dvi situacijos kur turejo 6 metru baudinius statyti!!!
Domas
2017-03-13 07:02:49
Butu kas norejas sulauzyti ,butu sulauzes,o taip geras futbolas buvo daug kovos,tokios rungtynes butu daugiau ,lygis kiltu,ir ziurovams butu idomu