A.Novikovas išplėšė fantastišką pergalę „Jagiellonia“ ekipai F.Černychas žaidė visas rungtynes, o A.Novikovas pelnė pirmąjį sezono įvartį (VIDEO)

2017.04.07 23:42
Aurimas Adomaitis
Arvydas Novikovas | Organizatorių nuotr.

Šįvakar Liubino mieste buvo sužaistas 28-asis Lenkijos „Ekstraklasa“ turo mačas, kuriame žaidė Balstogės „Jagiellonia“. Du lietuvius turinti „Jaga“ išvykoje jėgas išbandė su vietos „Zaglebie“ ekipa ir būtent lietuvių vedama „Jagiellonia“ išplėšė įspūdingą pergalę rezultatu 4-3.

Po trumpos pertraukos ant atsarginių suolelio sugrįžo Arvydas Novikovas, kuris į aikštę žengė 82 minutę ir vėl galėjo prisiminti ne tik rungtynių atmosferą, bet ir įvarčio skonį, kadangi jis pelnė pergalingą savo klubo įvartį. Tuo metu Fedoras Černychas tradiciškai žaidė startinėje sudėtyje ir aikštėje išbuvo iki pat pabaigos.

Rungtynės „Jagiellonia“ ekipai neprasidėjo itin gerai ir jau 15 minutę svečiai praleido įvartį. Arkadiuszas Wozniakas pabėgo nuo gynėjo ir, atsidūręs prieš vartus, šaltakraujiškai pasiuntė kamuolį į juos.

Visgi „Jagiellonia“ nesutriko ir labai greitai išlygino rezultatą, o prie to prisidėjo F.Černychas. Lietuvis stipriai smūgiavo į vartus ir nors jo smūgį atrėmė varžovų vartininkas, kamuolį jis atmušė prieš save, o tada kitas puolėjas Cillianas Sheridanas pakartotiniu smūgiu pelnė įvartį.

Po 20 minučių „Jaga“ jau persvėrė rezultatą. Šįkart svečiai uždirbo 11 metrų baudinį, o jį realizuoti buvo patikėta C.Sheridanui. Airis nesuklydo ir galėjo džiaugtis dubliu.

Savo persvarą „Jagiellonia“ prarado sužaidus kiek daugiau nei valandą. „Zaglebie“ ekipoje po gero perdavimo išlyginamąjį įvartį įmušė Lukaszas Piatekas.

76 minutę „Jagiellonia“ vėl atsidūrė atsiliekančiųjų vaidmenyje, kadangi Liubino ekipai trečią įvartį įmušė Lukaszas Janoszka.

Visgi dar kartą Balstogės komanda parodė tvirtą savo charakterį ir vėl po 3 minučių atstatė „status quo“, tik šįkart įvartį pelnė ne C.Sheridanas, o vidurio gynėjas Ivanas Runje.

82 minutę progos pasireikšti sulaukė A.Novikovas. Lietuvis šiame mače pakeitė Przemyslawą Frankowskį.

Savo suteiktu laiku A.Novikovas pasinaudojo neįtikėtinai gerai. Trečią pridėto laiko minutę A.Novikovas sugebėjo įmušti pirmąjį įvartį už „Jagiellonia“ ekipą ir taip pat išplėšti savo klubui svarbią pergalę. C.Sheridanas galva smūgiavo kamuolį ir pataikė į virpstą, o tada kamuolio sulaukė lietuvis, kuris pagaliau atidarė įvarčių sąskaitą Lenkijos čempionate.

„Jagiellonia“ ekipa po šios pergalės su 55 taškais ir po šio turo išliks pirmoje vietoje, o „Zaglebie“ klubas su 38 taškais yra penktas.

Rezultatas:

„Zaglebie“ 3 – 4 „Jagiellonia“

15’ [1 – 0] Arkadiusz Wozniak

18’ [1 – 1] Cillian Sheridan

38’ [1 – 2] Cillian Sheridan (11 m)

61’ [2 – 2] Lukasz Piatek

76’ [3 – 2] Lukasz Janoszka

78’ [3 – 3] Ivan Runje

90’ [3 – 4] Arvydas Novikovas