Vykintas Slivka (deš.) | Organizatorių nuotr.

Daugiau nei du mėnesius už „Ascoli“ klubą nežaidęs Vykintas Slivka pagaliau buvo išleistas į aikštę. Lietuvos rinktinės saugas pasirodė paskutiniame sezono mače prieš „Ternana“ ekipą, bet jo atstovaujama ekipa pralaimėjo 1-2.

Paskutinį kartą kovo 13 dieną žaidęs V.Slivka šias rungtynes tradiciškai pradėjo ant atsarginių suolo. Lietuvis į aikštę žengė 79 mačo minutę ir tapo paskutiniu aikštės šeimininkų keitimu.

Lietuvis į aikštę žengė jau tada, kai rezultatas buvo 1-2. V.Slivka pakeitė krašto gynėją Guillaume Gigliotti, kuris būtent ir pelnė vienintelį „Ascoli“ įvartį.

Po jo klubas ilgą laiką pirmavo, kadangi G.Gigliotti įvartį pelnė dar 8 minutę. Visgi 65 ir 68 minutėmis įmušti „Ternana“ įvarčiai pergalę atnešė svečiams.

Po šios pergalės „Ternana“ su 49 taškais užima 18 vietą. Tiesa, tiek pat taškų turi ir „Ascoli“, kuri rikiuojasi 15 pozicijoje ir būtent šioje vietoje užbaigė sezoną.

Rezultatas:

„Ascoli“ 1 – 2 „Ternana“

8’ [1 – 0] Guillaume Gigliotti

65’ [1 – 1] Felipe Avenatti

68’ [1 – 2] Cesar Falletti

Vykintas Slivka („Ascoli“) – žaidė nuo 79 minutės

mafia7
2017-05-19 18:21:52
Rej - patikėk Seria B ir Jupiller league skiriasi ir labai.
Atsakyti
Rej
2017-05-19 08:56:46
Olandijoje , FC Den Bosch treneriui, Slivka patiko labai. Ten jis zaide daug ,labai naudingai ir buvo vienas is pastebimiausiu zaideju. Treneris interviu teige, kad Vykintas yra eredivisie lygio zaidejas. Vadinamoje Jupiller lygoje dvikovos vyksta labai arsios, futbolo lygis aukstas ir nemanau, kad si lyga labai kazkuo nusileidzia Italijos Serie B . Zaidejui svarbiausia yra gauti daug zaidybinio laiko, praktikos. O ka dabar matome : po daugiau, nei dvieju menesiu pertraukos isleido 20 ciai minuciu. Na, dar iki birzelio 10 d. , rungtyniu su Slovakija, gal isleis dar 20 minuciu kokiame mace...bet ar tiek turi zaisti vienas is pagrindiniu Lietuvos rinktinesvidurio saugu? Labai gerbiu Vykinta, zaviuosui jo zaidimu, atsidavimu, bet mano nuomone jis padare klaida persikeldamas i Serie B.