Donatas Rumšas ReAl moments nuotr.

Donatas Rumšas ReAl moments nuotr.

 Ketvirtadienį antrojo UEFA Europos lygos atrankos etapo atsakomosiose rungtynėse darbuosis ir viena teisėjų brigada iš Lietuvos. 

Donatas Rumšas, Vladimir Gerasimov, Aleksandr Radiuš ir Robertas Šmitas keliaus į Liuksemburgą, kur teisėjaus rungtynėms tarp vietos "Fola" ir Baku "Inter" ekipų.

D.Rumšas kartu su V.Gerasimov kartu šių metų UEFA Europos lygos atrankoje jau dirbo - pirmajame etape jie kartu su Dovydu Sužiedėliu ir Donatu Šimėnu darbavosi "Bangor City" ir "Lyngby" rungtynėse.

Pirmajame etape iš viso buvo dvi lietuvių brigados - be jau minėtosios, Makedonijoje taip pat darbavosi arbitrų brigada su Manfredu Lukjančuku priešaky. Rungtynėse tarp "Rabotnički" ir "ST Tre Penne" klubų jam talkino jau minėtasis ir antrame etape kitoje brigadoje dirbsiantis A.Radiuš, Vytis Snarskis ir Mindaugas Jackus. 

 

tr
2017-07-17 20:35:26
Idomu kiek 11m. baudiniu skirs? Be ju jis niekaip negali.
Atsakyti

Tvarkaraščiai

Anglija

Pen 08-11 Arsenal 21 : 45 Leicester City

Ispanija

Čempionų lyga

Ant 07-25 Qarabağ 20 : 00 Sheriff
Ant 07-25 Slavia Praha 20 : 00 BATE
Ant 07-25 AEK Athens 20 : 30 CSKA Moskva
Ant 07-25 FCSB 20 : 30 Viktoria Plzeň
Ant 07-25 Vardar 21 : 00 København
Ant 07-25 Partizan 21 : 45 Olympiakos Piraeus

Lietuvos "A lyga"

Šeš 07-22 Kauno Žalgiris 17 : 00 Jonava
Šeš 07-22 Žalgiris 19 : 00 Stumbras
Rezultatai

Anglija

Sek 05-21 Leicester City 1 - 1 AFC Bournemouth
Sek 05-21 Hull City 1 - 7 Tottenham Hotspur
Sek 05-21 Chelsea 5 - 1 Sunderland
Sek 05-21 Arsenal 3 - 1 Everton
Sek 05-21 Liverpool 3 - 0 Middlesbrough
Sek 05-21 Burnley 1 - 2 West Ham United
Sek 05-21 Watford 0 - 5 Manchester City
Sek 05-21 Manchester United 2 - 0 Crystal Palace
Sek 05-21 Swansea City 2 - 1 West Bromwich …
Sek 05-21 Southampton 0 - 1 Stoke City

Ispanija

Sek 05-21 Barcelona 4 - 2 Eibar
Sek 05-21 Málaga 0 - 2 Real Madrid
Sek 05-21 Atlético Madrid 3 - 1 Athletic Club
Sek 05-21 Valencia 1 - 3 Villarreal
Sek 05-21 Celta de Vigo 2 - 2 Real Sociedad

Čempionų lyga

Tre 07-19 Honvéd 2 - 3 Hapoel Be'er Sheva
Tre 07-19 Celtic 4 - 0 Linfield
Tre 07-19 Legia Warszawa 6 - 0 Mariehamn
Tre 07-19 Salzburg 3 - 0 Hibernians
Tre 07-19 Maribor 1 - 1 Zrinjski
Tre 07-19 Ludogorets 4 - 1 Žalgiris
Tre 07-19 København 1 - 2 Žilina
Tre 07-19 Kukësi 2 - 1 Sheriff
Tre 07-19 Rosenborg 1 - 1 Dundalk
Tre 07-19 F91 Dudelange 0 - 1 APOEL

Lietuvos "A lyga"

Tre 06-21 Trakai 3 - 0 Utenis Utena
Tre 06-21 Sūduva 1 - 1 Atlantas
Lentelės

66_ Komanda ŽR L LG P ĮĮ S T
1 Žalgiris 16 12 2 2 29 10 +19 38
2 Trakai 16 7 7 2 21 9 +12 28
3 Sūduva 16 7 7 2 27 18 +9 28
4 Atlantas 16 5 6 5 21 19 +2 21
5 Utenis Utena 16 4 5 7 11 22 -11 17
6 Jonava 16 4 4 8 19 24 -5 16
7 Stumbras 16 3 6 7 13 21 -8 15
8 Kauno Žalgiris 16 2 3 11 10 28 -18 9